Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Save
nn: Lagre

en: Roles
nn: Roller

en: Permissions
nn: Rettar

en: authenticated user
nn: autentisert brukar
