Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Save
ro: Salvare

en: Roles
ro: Roluri

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: authenticated user
ro: utilizator autentificat

en: Use the site in maintenance mode
ro: Utilizați site-ul în modul de întreținere
