Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Save
ru: Сохранить

en: Roles
ru: Роли

en: Permissions
ru: Права доступа

en: authenticated user
ru: авторизованный пользователь

en: Use the site in maintenance mode
ru: Использование сайта в режиме обслуживания
