Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Save
sl: Shrani

en: Roles
sl: Vloge

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: authenticated user
sl: prijavljen uporabnik
