Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Save
sq: Ruaj

en: Roles
sq: Rolet

en: Permissions
sq: Të drejta

en: authenticated user
sq: përdorues i identifikuar
