Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Roles
bs: Uloge

en: Permissions
bs: Dozvole

en: authenticated user
bs: Prijavljeni korisnik
