Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Save
cs: Uložit

en: Roles
cs: Role

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: authenticated user
cs: přihlášený uživatel

en: Use the site in maintenance mode
cs: Používat stránku v režimu údržby
