Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Save
de: Speichern

en: Roles
de: Rollen

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: authenticated user
de: Authentifizierter Benutzer

en: Use the site in maintenance mode
de: Die Website im Wartungsmodus verwenden
