Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Save
eo: Konservu

en: Roles
eo: Roloj

en: Permissions
eo: Permesoj

en: authenticated user
eo: aŭtentigita uzanto
