Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Save
es: Guardar

en: Permissions
es: Permisos

en: authenticated user
es: usuario autenticado

en: Use the site in maintenance mode
es: Usar el sitio en modo de mantenimiento
