Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Save
eu: Gorde

en: Roles
eu: Zereginak

en: Permissions
eu: Baimenak

en: authenticated user
eu: erabiltzaile autentifikatua

en: Use the site in maintenance mode
eu: Gunea mantze moduan erabili
