Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Roles
hi: भूमिका

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: authenticated user
hi: प्रमाणित सदस्य
