Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Save
hr: Spremi

en: Roles
hr: Uloge

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: authenticated user
hr: registrirani korisnik

en: Use the site in maintenance mode
hr: Koristi lokaciju van mreže
