Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Save
it: Salva

en: Roles
it: Ruoli

en: Permissions
it: Permessi

en: authenticated user
it: utente autenticato

en: Use the site in maintenance mode
it: Usa il sito quando è in manutenzione
