Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Save
jv: Simpen

en: Roles
jv: Parāgā

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: authenticated user
jv: panganggo biasa

en: Use the site in maintenance mode
jv: Nggunaknā situs nang mode perawatan
