Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: authenticated user
ku: بەکارهێنەری ناسراو

en: Use the site in maintenance mode
ku: ماڵپەڕ لە باری چاودێریکردندا بەکاربهێنە
