Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Roles
lt: Rolės

en: Permissions
lt: Leidimai

en: authenticated user
lt: patvirtintas narys
