Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Roles
lv: Lomas

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: authenticated user
lv: autentificēts lietotājs

en: Use the site in maintenance mode
lv: Izmantot vietni apkopes režīmā
