Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Save
pl: Zapisz

en: Roles
pl: Role

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: authenticated user
pl: użytkownik uwierzytelniony

en: Use the site in maintenance mode
pl: Dostęp do strony w trakcie przerwy technicznej
