Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Save
pt: Guardar

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Permissions
pt: Permissões

en: Use the site in maintenance mode
pt: Usar o sítio em modo de manutenção
