Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Save
ta: சேமி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: authenticated user
ta: அனுமதிபெற்ற பயனர்
