Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Save
th: บันทึก

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: authenticated user
th: สมาชิก

en: Use the site in maintenance mode
th: ใช้เว็บไซต์ในโหมดการบำรุงรักษา
