Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Save
tr: Kaydet

en: Roles
tr: Roller

en: Permissions
tr: İzinler

en: authenticated user
tr: kayıtlı kullanıcı

en: Use the site in maintenance mode
tr: Siteyi bakım modunda kullan
