Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Save
uk: Зберегти

en: Roles
uk: Ролі

en: Permissions
uk: Повноваження

en: authenticated user
uk: авторизований користувач

en: Use the site in maintenance mode
uk: Використання сайту в режимі обслуговування
