Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Save
vi: Lưu

en: Roles
vi: Vai trò

en: Permissions
vi: Quyền

en: authenticated user
vi: người dùng đã được xác thực

en: Use the site in maintenance mode
vi: Sử dụng hệ thống ở chế độ bảo trì
