persian_date (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: About
ca: Detalls

en: Date and time
ca: Data i hora

en: 5 minute
ca: 5 minuts

en: 15 minute
ca: 15 minuts

en: Time increments
ca: Increments de temps

en: 10 minute
ca: 10 minuts

en: 30 minute
ca: 30 minuts

en: Month/Day/Year
ca: Mes/Dia/Any

en: Day/Month/Year
ca: Dia/Mes/Any

en: Year/Month/Day
ca: Any/Mes/Dia

en: 24 hour time
ca: Format horari 24 hores

en: 12 hour time
ca: Format horari 12 hores

en: 0 seconds
ca: 0 segons
