persian_date (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: About
el: Περί

en: Date and time
el: Ημερομηνία και ώρα

en: 5 minute
el: 5 λεπτά

en: 15 minute
el: 15 λεπτά

en: 10 minute
el: 10 λεπτά

en: 30 minute
el: 30 λεπτά

en: Month/Day/Year
el: Μήνας/Ημέρα/Έτος

en: Day/Month/Year
el: Ημέρα/Μήνας/Έτος

en: Year/Month/Day
el: Έτος/Μήνας/Ημέρα

en: Time type
el: Τύπος ώρας

en: 0 seconds
el: 0 δευτερόλεπτα

en: Time type: @time_type
el: Τύπος ώρας: @time_type
