persian_date (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Select list
ja: 選択リスト

en: 1 minute
ja: 1分

en: About
ja: アバウト

en: Date and time
ja: 日付と時刻

en: 5 minute
ja: 5分

en: 15 minute
ja: 15分

en: Time increments
ja: 時間の間隔

en: 10 minute
ja: 10分

en: 30 minute
ja: 30分

en: Date part order
ja: 日付部分の並び順

en: Month/Day/Year
ja: 月/日/年

en: Day/Month/Year
ja: 日/月/年

en: Year/Month/Day
ja: 年/月/日

en: Time type
ja: 時間のタイプ

en: 24 hour time
ja: 24時間

en: 12 hour time
ja: 12時間

en: 0 seconds
ja: 0 秒

en: Date part order: @order
ja: 日付部分の並び順: @order

en: Time type: @time_type
ja: 時間のタイプ: @time_type

en: Time increments: @increment
ja: 時間の間隔: @increment
