Persian Date for Drupal 8 (8.x-3.14) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Second
ka: წამი

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
