Persian Date for Drupal 8 (8.x-3.2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Year
jv: Tahun

en: Month
jv: Wulan

en: Day
jv: Dina

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: 1 minute
jv: 1 menit

en: About
jv: Ngenani

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu
