Persian Date for Drupal 8 (8.x-3.2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: Second
si: තත්පර

[ctx: ampm]
en: am
si: පෙ.ව

[ctx: ampm]
en: pm
si: ප.ව
