Persian Date for Drupal 8 (8.x-3.3) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Day
vi: Ngày

en: Hour
vi: Giờ

en: Minute
vi: Phút

en: Second
vi: Giây

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: 1 minute
vi: 1 phút

en: About
vi: Giới thiệu

en: Date and time
vi: Ngày và giờ
