Persian Date for Drupal 8 (8.x-3.5) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Hour
gu: કલાક

en: Minute
gu: મિનિટ

en: Second
gu: સેકંડ

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ

en: About
gu: વિશે

en: 5 minute
gu: ૫ મિનિટ

en: 15 minute
gu: ૧૫ મિનિટ

en: 10 minute
gu: ૧૦ મિનિટ

en: 30 minute
gu: ૩૦ મિનિટ

en: AM/PM
gu: પૂર્વ મધ્યાહન / ઉત્તર મધ્યાહન

en: Month/Day/Year
gu: મહિનો / દિવસ / વર્ષ

en: Day/Month/Year
gu: મહિનો / દિવસ / વર્ષ
