Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
