Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Page
sv: Sida

en: Never
sv: Aldrig

en: Custom
sv: Anpassad

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Last login
sv: Senaste inloggning

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Debug
sv: Felsök

en: Offset
sv: Kompensera

en: The user.
sv: Användaren.

en: The user id.
sv: Användarens id.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
