Person Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: All
ug: ھەممە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: People
ug: ئەزالار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
