Person Configuration Kit (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: People
gu: લોકો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
