Person Configuration Kit (1.0.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Attachment
cs: Příloha

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: People
cs: Uživatelé

en: Glossary
cs: Slovník

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
