Person Configuration Kit (1.0.1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: People
eo: Uzantoj

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
