Person Configuration Kit (1.0.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Attachment
eu: Eranskina

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
