Person Configuration Kit (1.0.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Default
oc: Per defaut

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Sort by
oc: Triar per

en: People
oc: Personas

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
