Person Configuration Kit (1.0.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: People
mr: लोक
