Personal digest (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Hour
eo: Horo
