Personal digest (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Hour
fr: Heure

en: Every day
fr: Tous les jours

en: Every 2 weeks
fr: Toutes les 2 semaines

en: Every 2 months
fr: Tous les 2 mois

en: Every 3 months
fr: Tous les 3 mois

en: Days of the week
fr: Jours de la semaine

en: User is blocked
fr: L'utilisateur est bloqué

en: Every week
fr: Toutes les semaines

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Delivery frequency
fr: Fréquence d'envoi

en: Include change settings link in the email
fr: Inclure le lien de modification des paramètres dans le courriel

en: Check your mail
fr: Vérifier votre courriel

en: Personal Digest
fr: Synthèse personnalisée

en: Include 'change settings' link in the email.
fr: Inclure le lien 'modifier les paramètres' dans le courriel.
