Personal digest (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Hour
gu: કલાક
