Personal digest (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Hour
id: Jam

en: Weight for @title
id: Bobot @title
