Personal digest (2.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
