Personal digest (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Hour
lv: Stunda

en: Days of the week
lv: Nedēļas dienas

en: Weight for @title
lv: Svars @title
