Personal digest (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Hour
pt: Hora

en: Days of the week
pt: Dias da semana

en: User is blocked
pt: Usuário está bloqueado

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Views display
pt: Apresentação de Views
