Personal digest (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Hour
ru: Час

en: Every day
ru: Каждый день

en: Days of the week
ru: Дни недели

en: User is blocked
ru: Пользователь заблокирован

en: Every week
ru: Еженедельно

en: Every month
ru: Каждый месяц

en: Weight for @title
ru: Вес @title
